Dovolená v Chorvatsku

Kempy Chorvatsko Veruda

Kempy Chorvatsko – Ostrov Veruda

Pro ubytování na ostrově (ve vlastních stanech) máme vyčleněnu část kempu u „bunkru“ na jihozápadě ostrova, většinou ve stínu borovic.

K vybavení ostrova patří stále se zlepšující sociální zařízení – sprchy, WC, umyvárny. Hřiště na fotbal, volejbal, stoly na stolní tenis. Velmi oblíbené jsou grily, vzhledem k tomu, že na pevnině je otevřený oheň zakázaný. K ubytování se musíte přihlásit na recepci (nejpozději do 24 hodin od příjezdu). Zde je i elektrická přípojka (např. pro mobilní telefony) – elektřina jinak na ostrově funguje jen večer (osvětlení sociálních zařízení). U recepce najdete i bufet s nabídkou běžných chorvatských specialit a studených nápojů a stánek se zmrzlinou.

Poblíž recepce je i písčitě-oblázková pláž vhodná i pro malá děti. Vstupy do vody na jihu a západě ostrova jsou skalnaté. Pro přepravu Vaší kempingové výbavy z přístavu si můžete objednat dodávku na recepci po příjezdu (za 35 Kn/cesta). Novinkou v poslední době jsou sobotní koncerty na ostrově v hlavní sezóně (u recepce).

Cena za noc Červen a září Červenec a srpen Pobytová taxa
Dospělá osoba 50 Kn 50 Kn 8 Kn
Junior (12 až 17 let včetně)  50 Kn 50 Kn 4 Kn
Dítě (2 až 11 let včetně) 25 Kn 25 Kn 0 Kn
Pes 10 Kn 10 Kn 0 Kn
Stan 40 Kn 40 Kn